середа, 4 липня 2018 р.

Літо, спека та безпека

Літо – найулюбленіша пора року дітей. Нажаль, літні канікули не проходять без прикрих випадків, що виникають з їх вини. Статистика свідчить, що саме влітку діти зазвичай належать самі собі, впильнувати за ними важко. Легковажне поводження з вогнем, газом, незнання правил безпечної поведінки – першопричини сумних і трагічних наслідків.

Протягом червня працівники відділу обслуговування користувачів Сумської ОУНБ проводили ігротеку «Літо, спека та безпека» для дітей з пришкільних таборів.

Захід проходив в ігровій формі. Головні герої, Вовк і Заєць, разом з учнями розглянули різні небезпеки, котрі можуть зіпсувати літній відпочинок, та правила поводження, щоб їх уникати.

Діти з задоволенням спілкувались, приймали участь в командних змагання: «Чи знаєте ви небезпеки?», «Як уберегтися від спеки», «Небезпечна вода», «Обережно: дорога!», «Недобрі люди», «Зла собака», «Один вдома», «Екстрені служби» та показали, які вони розумні і багато чого вже знають.

Костюми, музика , мультфільми за темою заходу створювали веселий настрій. 
Немає коментарів:

Дописати коментар

Феномен Анатолія Кобзаренка (знамениті земляки сучасності)

Анатолій Дмитрович Кобзаренко (1965 – 2021) - відомий машинобудівник і бізнесмен, засновник і керівник провідних машинобудівних компаній Укр...