понеділок, 17 листопада 2014 р.

Обласна бібліотека – місце зустрічі сумських греків

У відділі мистецтв Сумської обласної універсальної наукової бібліотеки в рамках проекту «Бібліотека – центр діалогу культур» вже майже два роки працює Грецький національний інформаційно-культурний центр. Партнерами бібліотеки стали члени Сумського обласного товариства греків «Відродження». З нагоди 8-ї річниці створення цього товариства в бібліотеці відбулися урочистості – тематичний вечір «Грецькі мотиви української землі». Присутні переглянули відеопрезентацію і виставку видань, які бібліотека отримала в дарунок від Філіалу грецького фонду культури в Одесі – організації, яка вже 20 років опікується розповсюдженням і розвитком грецької культури в Україні і підпорядкованої безпосередньо Міністерству культури і спорту Греції. Окрасою експозиції стали книги, подаровані Посольством Грецької Республіки в Україні: «Історія греків» відомого італійського письменника і журналіста Індро Монтанеллі та «Греческие страницы украинской истории» Валерія Томазова та Олексія Яся.
Своїми враженнями від перебування у Греції поділилися Ганна Заболотна і Наталя Гладенко, яким цього літа пощастило побувати на семінарі вчителів новогрецької мови у Салоніках.
Члени товариства обговорили плани своєї діяльності на наступний рік.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Україна – свята і єдина!

Україна... Велична і трагічна історія нашої країни. Здавна численні завойовники приходили на нашу прекрасну, багату землю, щоб загарбати нас...