четвер, 6 листопада 2014 р.

Оксамитові барви поетичної осені

Красива осінь вишиває клени
Червоним, жовтим, срібним, золотим…
Осінь… Золота пора… Осінь має безліч кольорів і відтінків. Немає такого художника, який би не змалював на полотні цю чарівну пору року, а скільки приємного, таємничого, цікавого вона несе в собі. Недаремно про неї написано так багато пісень, оповідань і віршів. Осінні барви надихали українських митців на поетичні рядки, які прозвучали на літературно-музичному вечорі «Оксамитові барви поетичної осені».
Працівники читального залу для юнацтва і студенти Машинобудівельного коледжу СумДУ вшанували її високість золотокосу осінь. Лунали чарівні вірші Ліни Костенко, Євгена Плужника, Андрія Малишка, Віктора Геращенка, Марійки Підгірянки тощо. Студенти декламували власні вірші, кожен з них розповів про свої думки і почуття, про ідеали добра, про любов до України, свою осінню історію кохання. Ліричний настрій цього осіннього дня створювали виконавці бардівської пісні: викладач коледжу Алла Титаренко та студент 4 курсу Олександр Козинець.

Немає коментарів:

Дописати коментар

«Панно улюбленого журналу»

  На виставці-вернісажі старих видань «Панно улюбленого журналу», яка представлена у відділі періодичних видань Сумської ОУНБ, ви можете о...