МАЙСТЕРНЯ ЕМОЦІЙ
Сьогодні відбулася чергова зустріч клубу психологічного розвантаження через настільні ігри «Майстерня емоцій». Цього разу за ігровим столом учасники не лише кидали кубики, а й розбиралися у тонкощах того, як знайомимося, спілкуємося та будуємо нові стосунки у сучасному світі.

Усе спілкування проходило в неймовірно теплій атмосфері — за горнятком ароматного чаю, який допомагав розслабитися й налаштуватися на щиру розмову. А затишним містком для зближення стали круті настілки! Через гру «Між нами» відвідувачі клубу вчилися ставити глибокі питання та відкриватися, а завдяки динамічній «Alias» — знаходити спільну мову з пів слова, сміятися та діяти як одна команда.
Тема нових зв'язків виявилася неймовірно живою. Разом із чаєм та грою «розпакували» кілька важливих істин:
Сила тихих контактів. Для глибокого зв'язку не обов'язково бути найгучнішим у кімнаті. Щирість, повага та вміння слухати важать набагато більше за штучну харизму.
Просто вислухати, просто допомогти. Іноді найкраще, що можемо зробити для іншої людини при знайомстві — це вимкнути внутрішнього експерта й просто побути поруч: вислухати та запропонувати безкорисливу підтримку.
Рівність душ. Неважливо, який у кого статус чи вік. За ігровим столом всі рівні — просто душі, що шукають розуміння та безпечного простору.Настільні ігри та теплий чай вкотре довели: це ідеальне комбо для того, щоб зняти соціальні маски, розслабитися й відчути «своїх» людей.


Дякуємо кожному за цей теплий, глибокий та терапевтичний час!
Клуб проводиться щопонеділка о 10.30 у залі "Вікно в Америку" 203А у Сумська обласна універсальна наукова бібліотека
Коментарі
Дописати коментар