ЗДОРОВЕ ДОВКІЛЛЯ 🌿



Працівники Відділ технічних і аграрних наук Сумської ОУНБ долучились онлайн до Всеукраїнської бібліотечної ЕКОТОЛОКИ 3, організованої Волинська обласна бібліотека для юнацтвана платформі Мееt.

Цей важливий захід об’єднав навколо екологічних проблем та пошуку їх рішення екоактивістів і бібліотечних фахівців з різних регіонів України.

Пріоритетними акцентами ЕКОТОЛОКИ-3 постали: формування здорового довкілля, ставлення до збереження природних ресурсів як до важливих європейських цінностей; вплив війни на навколишнє середовище; об’єднання громад навколо рішення завдань еколого- та ресурсозбереження; формування екозвичок методами бібліотечної роботи; діяльність бібліотек в межах екологічних проєктів; співпраця з громадськими, екологічними, природоохоронними організаціями; соціальне партнерство в природоохоронній справі; сприяння діяльності Насіннєвих бібліотек, Садів Перемоги тощо. Доповіді з проблем екологічних розвідок як просвітницького проєкту (Молодіжна бібліотека м. Київ), сучасні підходи до екологічної просвіти (м. Чернігів), формування екологічної свідомості і екологічної культури молоді в умовах бібліотечного простору (м. Харків і м. Монастирище Черкаської обл.), діяльності екологічно-дружньої бібліотеки (м. Рівне) привернули значну увагу учасників.

Збережемо екосистеми планети Земля разом!




Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Хогвартс в нашій бібліотеці!

Творча зустріч

КАЛЕНДАР ЗНАМЕННИХ І ПАМ’ЯТНИХ ДАТ СУМЩИНИ НА 2026 РІК