пʼятниця, 11 грудня 2020 р.

Полковник А. Мельник – воїн і соборник

Виставка однієї книги «Андрій Мельник. У першу річницю смерти 1964–1965"» (Торонто, 1966) організована у відділі обслуговування користувачів з нагоди 130-річчя від дня народження полковника Армії УНР, військового і політичного діяча, одного з організаторів УВО, голови Проводу ОУН (з1938 р.). 
Андрій Мельник (12.12.1890–01.11.1964) увійшов в історію українського народу, як організатор і провідник збройно-революційної і політичної боротьби за незалежність України, державний муж, що цілим своїм життям дав доказ, як треба служити Батьківщині. Він належить до тих будівників державного життя, які своєю особистою посвятою перетворювали наш народ у свідому державну націю. Його життєвий шлях – це твердий шлях вояка України від Українського Січового Стрільця до Полковника. 

На виставці представлені унікальні україномовні видання з фонду Канадсько-Української бібліотеки, що були надруковані за кордоном у середині ХХ ст..

 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Сини козацької родини

Україна – країна сильних та мужніх захисників, нащадків справжніх козаків. 14 жовтня, в день Покрови Пресвятої Богородиці, українці вшанов...