понеділок, 28 грудня 2020 р.

Прозріє народ мій і волю дістане

З нагоди 425-річчя від дня народження Богдана Хмельницького працівники відділу обслуговування користувачів провели онлайн захід «Прозріє народ мій і волю дістане».
В історії України ім’я Богдана Хмельницького асоціюється із прагненнями українського народу до волі, щастя, справедливості. Саме він першим сформулював принципи української державної ідеї: право українців на утворення власної країни, до складу якої мали увійти всі етнічні українські землі, її незалежність і соборність.
На заході магістрів факультету електроніки і інформаційних технологій Сум ДУ ознайомили з раніше невідомими фактами із життя та діяльності найвидатнішого українського гетьмана, великого полководця, талановитого дипломата. Демонструвалась відеопрезентація, що створена бібліотекарями до ювілею.
Про величну історичну постать були представлені найбільш цікаві книги з фонду відділу та україномовні видання Канадсько-Української бібліотеки, що були надруковані за кордоном.

Немає коментарів:

Дописати коментар

ЮВІЛЕЙНА ПАЛІТРА 2021

3 грудня на базі відділу мистецтв СОУНБ відбулася V всеукраїнська науково-практична конференція «Ювілейна палітра 2021: до пам’ятних дат вид...