пʼятниця, 20 листопада 2020 р.

Фінансова політика в галузі АПК

 Хай хліб росте і трави зеленіють, 

Від праці ваші руки не грубіють, 

А душі залишаються живими. 
І радістю навіки одержимі! 

В переддень професійного свята – Дня працівників сільського господарства – працівниками відділу документів з природничих і аграрних наук була проведена онлайн–конференція «Фінансова політика в галузі АПК» на платформі Zoom Департаменту агропромислового розвитку.
До онлайн-зустрічі були запрошені:
– керівник та фахівці Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації;
– науковці та студенти коледжу СНАУ. 


На сьогодні надзвичайно нагальним є питання державної підтримки аграрного сектору.
На досягненнях і проблемних питаннях агровиробників Сумської області, державних програмах регулювання аграрного сектору, програмах фінансової підтримки аграрного виробництва Сумщини, інвестиційних проєктах зосередили увагу учасників конференції директор Департаменту агропромислового розвитку Сумської ОДА Маслак Олександр Миколайович та начальник управління економічного аналізу, інвестицій та розвитку сільських територій Департаменту Придатко Любов Володимирівна. Програма конференції була насичена й наповнена корисною інформацією як для аграріїв, так і для студентів. Майбутні спеціалісти мали змогу поставити запитання та отримали відповіді від досвідчених фахівців.Немає коментарів:

Дописати коментар

Сини козацької родини

Україна – країна сильних та мужніх захисників, нащадків справжніх козаків. 14 жовтня, в день Покрови Пресвятої Богородиці, українці вшанов...