четвер, 9 січня 2020 р.

«Бібліотека і освіта: грані співдружності»

«Парадокс читання: воно відводить нас від реальності, щоб наповнити реальним глуздом» (Д. Пеннак, французький письменник). Під таким закликом в Сумській обласній науковій бібліотеці відбувся День спеціаліста «Бібліотека та освіта: грані співдружності». Працівники відділу абонементу для юнацтва познайомили викладачів зарубіжної літератури із сучасними можливостями і послугами наукової бібліотеки та гранями співпраці з освітянами в роботі зі школярами.

Вчителі мали можливість разом з бібліотекарями обговорити тему «Сучасна зарубіжна література для дітей та підлітків», висвітлити особливості літератури для кожної вікової категорії, вимоги, які юні читачі висувають до сучасних творів, здебільшого очікуючи від книги серйозного ставлення до своїх проблем, розуміння їх важливості, підказок для розвитку та ствердження внутрішнього «Я». Бібліотека має що запропонувати вмотивованому читачу!

Немає коментарів:

Дописати коментар

«Панно улюбленого журналу»

  На виставці-вернісажі старих видань «Панно улюбленого журналу», яка представлена у відділі періодичних видань Сумської ОУНБ, ви можете о...