середа, 22 січня 2020 р.

Українське військо 1917–1921


У День Соборності України в Сумській обласній універсальній науковій бібліотеці відбулося відкриття фотодокументальної виставки «Українське військо 1917–1921», що підготовлена Українським інститутом національної пам’яті. 
Виставка складається з плакатів на яких зображені документи, фотографії, карти, розповідає про історію створення, склад, бойові дії, легендарних командирів Українського війська. 
Вона є даниною пам’яті українським героям, які боролися за незалежність України в 1917–1921 роках та спрямована на вшанування сучасних захисників, які відстоюють незалежність і територіальну цілісність України. 
Оглядову екскурсію по виставці зробив кандидат історичних наук Михайліченко М. А., який представив військове обмундирування: верхій одяг, головні убори, спорядження, з особистої колекції. 
Присутня молодь мала можливість зробити селфі у військовому одязі. 
Була представлена книжкова виставка, «Бій за державність: події, факти», виданнь з фонду Канадсько –Української бібліотеки Сумської ОУНБ. 
З виставкою «Українське військо 1917–1921» можна ознайомитися до 20 лютого 2020 року.


Немає коментарів:

Дописати коментар

«Панно улюбленого журналу»

  На виставці-вернісажі старих видань «Панно улюбленого журналу», яка представлена у відділі періодичних видань Сумської ОУНБ, ви можете о...