пʼятниця, 22 червня 2018 р.

«Є в кожній пам'яті і біль і вдячність»

Війна, війна! І знов криваві ріки!
І грім гармат, і шаблі дзвін.
Могили, сироти, каліки
І сум покинутих руїн.
( Олександр Олесь)
«День Скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україн» співробітники відділу абонементу Сумської обласної наукової бібліотеки провели у міському територіальному центрі соціального обслуговування «Берегиня» 22 червня 2018 року. Година спогадів «І стають у пам’яті дороги. Ті, що довелося нам пройти» повернула слухачів в далекі роки війни.
Згадали як почалася Друга світова війна, що таке Глейвицька провокація. Познайомили присутніх з найкращими книгами про ці події. Книгою Бориса Харчука «Вишневі ночі»; твором Еріх Марія Ремарк «На західному фронті без змін», мемуарами Вінстона Черчилля про Другу світову війну, які мають нобелівську премію з літератури, романом Павла Загребельного «Європа 45» і іншими виданнями , що є у фондах бібліотеки.
Із задоволенням відвідувачі центру прослухали українські пісні з документального фільму «Діти перемоги». Переглянули уривки з цього фільму, в якому зібрані спогади героїв війни з різних куточків України, що на момент війни були ще дітьми.

 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Сини козацької родини

Україна – країна сильних та мужніх захисників, нащадків справжніх козаків. 14 жовтня, в день Покрови Пресвятої Богородиці, українці вшанов...