четвер, 22 лютого 2018 р.

Свічка пам’яті ангелам Небесної Сотні

                                                                                                Майдан ридав. А сотня в небо йшла,
                                                                                                Один за одним, наче янголята.
                                                                                                Тут, на землі прощались матері,
                                                                                                А в небі зустрічала Божа Мати.
                                                                                                      Яценко Світлана

20 лютого 2014 року ввійде в історію українського народу, як кривава сторінка подій Революції Гідності. Майдан став символом боротьби за волю і краще майбутнє України. В пам’ять про відвагу, силу духу громадян, які віддали своє життя, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє своєї держави читальним залом для юнацтва проведено вечір-реквієм «Свічка пам’яті ангелам Небесної Сотні». Студенти I курсу МК СумДУ дізналися про трагічні події лютого 2014 року. Особлива розповідь про нашого земляка бійця Небесної Сотні Олексія Братушка, який був у перших рядах активістів Майдану і загинув від кулі снайпера 18 лютого 2014 року. Відвідувачі переглянули кінохроніку та документальні фільми, які присвячені подіям Майдану: «Небесна сотня ангелів», «Небесна сотня в вирій полетіла», відео-розповідь батьків про сумчанина Олексія Братушка. Звучали вірші-присвяти героям та тужлива лемківська пісня «Гей, пливе кача по Тисині», яка стала символом Небесної Сотні.

Розгорнуто загальнобібліотечний перегляд літератури «Небесна Сотня воїнів Майдану», який представляє матеріали про ці трагічні події, поетичні та літературні твори, спогади учасників Революції Гідності.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Сини козацької родини

Україна – країна сильних та мужніх захисників, нащадків справжніх козаків. 14 жовтня, в день Покрови Пресвятої Богородиці, українці вшанов...