пʼятниця, 23 лютого 2018 р.

До Міжнародного дня рідної мови

                                                                                                    «Мова –це коштовний скарб народу»
                                                                                                                                              Іван Франко

21 лютого у світі відзначають Міжнародний день рідної мови.Країни всього світу вшановують свою рідну національну мову. Для нас - це українська мова, мова наших батьків, дідів і прадідів.

Працівники бібліотеки підготували загально-бібліотечний перегляд «Чарівні звуки, рідне слово – моя сердечна українська мова», який складається з розділів: «Мова наша – серце наше», «У ріднім слові цілий світ», «Мова кожного народу неповторна і – своя», «Книги, які збагачують мовлення».

До уваги відвідувачів література з історії виникнення української мови, мовознавчі періодичні видання, орфографічні словники, підручники з мовознавства, збірники пісень на вірші українських поетів та художні твори письменників Сумщини.

Поважайте та любить рідну мову! Вона – єдиний дарунок долі, що не забувається і не втрачається, адже з втратою голосу рідної мови у серці громадянина губиться й сам народ!Немає коментарів:

Дописати коментар

Сини козацької родини

Україна – країна сильних та мужніх захисників, нащадків справжніх козаків. 14 жовтня, в день Покрови Пресвятої Богородиці, українці вшанов...