середа, 14 лютого 2018 р.

Поліція і ми

Поліція у бібліотеці! Чергова «неffормальна» зустріч відбулася! На «м’які посиденьки» з міцними хлопцями прийшли учні НВК № 37 (в рамках проекту IREX/Україна «ПОЛіС – поліція і спільнота»). З перших же хвилин діти активно включилися в діалог з поліцейськими, демонстрували свої знання з правил дорожнього руху, вирішували ситуаційні завдання, правильно відповідали на питання. Поліцейські ж згадали своє дитинство, взявши участь в рольових іграх з дітьми, а також були консультантами, експертами та суддями.
Море позитивних емоцій, правильні відповіді на смішні тести з безпеки! А конкурс «Намалюй незнайомця» сподобався і дітям, і поліцейським. Потім вчилися дружно і голосно відповідати «Незнайомцю» на всі питання «Ні».
А ще діти згадали першу свою зустріч із поліцейськими два роки тому, переглянувши відео каналу «Відікон», відверто та по дитячому віддячили поліцейських.Немає коментарів:

Дописати коментар

«Панно улюбленого журналу»

  На виставці-вернісажі старих видань «Панно улюбленого журналу», яка представлена у відділі періодичних видань Сумської ОУНБ, ви можете о...