пʼятниця, 13 березня 2015 р.

Мистецтво Венеції та Венеція у мистецтві

Виставка-панорама, присвячена одному з найдивовижніших міст світу – Венеції, оформлена у відділі мистецтв нашої бібліотеки.

Неповторна краса Венеції оспівана в піснях, легендах, мистецьких і літературних творах.
Венеція не схожа на жодне місто світу – вона знаходиться на 118 островах в затоці-лагуні Адріатичного моря. Тут немає вулиць, замість них – 160 каналів, через які перекинуто 400 мостів. Тут склався один із найкращих у світі архітектурних ансамблів.

У музеях Венеції широко репрезентовано твори художників місцевої школи – братів Белліні, Джорджоне, Тіціана, Веронезе, Тінторетто.
Венеційський карнавал – один з найвідоміших та найдавніших у світі.
Саме у Венеції – місце проведення Міжнародного кінофестивалю та Венеційської бієнале – міжнародної художньої виставки, у якій з самого початку існування беруть активну участь українські митці.

Чарівна Венеція завжди надихала художників. Тому не випадково центром і окрасою книжкової експозиції стала картина молодої сумської художниці, читачки відділу мистецтв Катерини Щербініної.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Сини козацької родини

Україна – країна сильних та мужніх захисників, нащадків справжніх козаків. 14 жовтня, в день Покрови Пресвятої Богородиці, українці вшанов...