понеділок, 1 грудня 2014 р.

Польське кіно: побачення зблизька

В рамках проекту «Бібліотека – центр діалогу культур» у відділі мистецтв обласної бібліотеки проведена кіноподорож «Польське кіно: побачення зблизька».
У захоплюючий світ екранного мистецтва поринули члени Польського центру «Віра. Надія. Любов». Обговорювалися фільми різні за жанрово-стильовою палітрою – від гостро соціальної стрічки «Куплене кохання», дія в якій відбувається під час руйнування у Польщі комуністичного режиму, до романтичної комедії «Листи до М» – п’яти різних історій, що відбуваються у Варшаві у Святвечір.

Присутні з інтересом переглянули також уривки з фільмів «Шопен. Жага кохання» та «Дні і ночі» – екранізації тетралогії Марії Домбровської – одного з самих великих проектів польського кінематографа.
На екрані розгорталися події з історії такої далекої і до болю близької "старої" Польщі - химерного і прекрасного світу минулого. Можливо, цей втрачений світ духовної гармонії зуміють віднайти прийдешні покоління.

Немає коментарів:

Дописати коментар

«Панно улюбленого журналу»

  На виставці-вернісажі старих видань «Панно улюбленого журналу», яка представлена у відділі періодичних видань Сумської ОУНБ, ви можете о...