середа, 1 жовтня 2014 р.

Всеукраїнський день бібліотек


30 вересня 2014 року в обласній універсальній науковій бібліотеці відбулися урочистості до Всеукраїнського дня бібліотек. З нагоди свята проведені збори колективу, підведені підсумки цьогорічного конкурсу серед молодих спеціалістів «Кращий молодий спеціаліст». Бібліотекарі одержали поздоровлення від обласного управління культури і туризму, національностей та релігій.  Музичний дарунок до свята підготували  ансамбль скрипалів Сумського вищого училища мистецтв і культури імені Д.Бортнянського.

Особливо дружні стосунки поєднують бібліотеку з польською громадою нашого міста. З вітальним словом виступила голова  Сумського міського Польського центру «Віра. Надія. Любов» Євгенія Миколаївна Алексєєнко.

          Протягом дня відвідувачі бібліотеки мали змогу  ознайомитися з книжковою виставкою «Бібліотека скарбниця мудрості, джерело знань».

 

1 коментар:

  1. Цікаво було б дізнатися поіменно хто ж таки став Кращим молодим бібліотекарем ОУНБ? Які роботи були відзначені? Я б з радістю і інформацію, і фото виставила б на фейсбуці!

    Тетяна Грищенко, керівник піар-офісу бібліотек Сумщини

    ВідповістиВидалити

«Панно улюбленого журналу»

  На виставці-вернісажі старих видань «Панно улюбленого журналу», яка представлена у відділі періодичних видань Сумської ОУНБ, ви можете о...