ШЛЯХ ДО УСПІХУ ПОЧИНАЄТЬСЯ З БІБЛІОТЕКИ

 


В Сумській обласній універсальній науковій бібліотеці розпочався місячник першокурсника.

Сьогодні до нашої книгозбірні завітали студенти Сумського фахового коледжу мистецтв і культури ім. Д. С. Бортнянського.

Майбутні менеджери соціокультурної сфери познайомились із різноманітними можливостями наукової бібліотеки – інформаційними, технологічними, соціокультурними. Дізнались про її історію та сучасні можливості для навчання та змістовного дозвілля.

Студенти побачили обсяги книжкової колекції бібліотеки (старовинні та сучасні книги), яка налічує більше 500 000 примірників наукової, навчальної та художньої літератури. Особливо цікавим для молоді стало знайомство з рідкісними, раритетними книжковими скарбами, вік яких сягає близько 200 років.

Молодь була приємно вражена новітніми технологіями – 3D-принтером, 3D-ручками та неймовірними можливостями 3-D програм інтерактивного столу у відділі документів іноземними мовами.

Для студентів проведений бібліотечний урок «Інформаційно-бібліотечні технології на допомогу першокурснику». Розповіли про електронні ресурси, онлайн-сервіси та електронний каталог обласної бібліотеки, познайомили з можливостями пошуку наукової інформації на українських та світових електронних платформах (репозитарії, цифрові бібліотеки тощо).

Запрошуємо студентство та викладачів учбових закладів до знайомства з ресурсами головної книгозбірні області!Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Літні розваги в бібліотеці

Творча зустріч

Пам’яті письменника Юрія Царика