Переходьте на українську!У Сумській обласній універсальній науковій бібліотеці відбулось розширене засідання клубу «Мовне коло», присвячене Міжнародному дню рідної мови. Це свято щороку відзначається 21 лютого. Його мета – підтримати мовне та культурне різноманіття та багатомовність в усьому світі.

Українська мова – одне з найцінніших надбань, яке дісталося нам у спадок від наших предків. В її історії були дуже складні часи – мову забороняли, викорінювали з побуту, культурного та політичного життя. Попри всі складнощі, наш народ зміг зберегти цей безцінний скарб. Спікерами святкового засідання клубу від партнерів по проєкту, кафедри журналістики та філології СумДУ були: Ірина Жиленко – доктор філологічних наук, професор, заступник завідувача кафедри та Олена Бондаренко – кандидат філологічних наук, старший викладач кафедри. До заходу долучились: Валентина Кальченко – виконуюча обов’язки директора бібліотеки, Світлана Острога – заступник директора та студенти Машинобудівного коледжу СумДУ.

Під час заходу наводились цікаві факти з історії виникнення та розвитку різних мов світу, згадувались імена видатних зарубіжних та українських письменників, які володіли багатьма мовами.

Присутні згадали правила української мови з орфографії, орфоепії та синтаксису, виконали практичні завдання.

Бібліотека отримала від партнерів у подарунок сучасну україномовну наукову літературу з журналістики, літературознавства, монографії викладачів кафедри.

Висловлюємо щиру подяку за цінні видання, які безперечно зацікавлять наших користувачів.

Студенти ознайомились з переглядом літератури, що був організований у холі бібліотеки з нагоди свята.  Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Літні розваги в бібліотеці

Пам’яті письменника Юрія Царика

Творча зустріч