пʼятниця, 16 червня 2017 р.

Мандри з Гаррі Поттером

В червні відзначається 20 років з дня виходу в світ першої книги «Гаррі Поттер і філософський камінь». Вже стільки часу дітлахи усього світу захоплені Поттероманією. З цієї нагоди працівники читального залу для юнацтва нашої книгозбірні запросили на бібліокешинг «Мандри з Гаррі Поттером» учнів шкіл №9, №5 та №10.
Створена атмосфера чарівного замку Хогвартсу, костюмовані магічні уроки та квідіч на мітлах – все це викликало велике зацікавлення та захват у дітей. Боротьбу за звання магістрів магічних наук ведуть учні двох факультетів Хогвартсу: Гриффіндор та Слизерин, які демонструють блискучу ерудицію та знання відомого твору. Учасники відвідують уроки Зіллєваріння, Догляду за магічними істотами, Пророцтва та беруть участь в Турнірі Трьох Чарівників. Влучні відповіді та ідеальне виконання завдань приносять перемогу учням одного з факультетів і учасники отримують великий сундучок зі скарбами. Але, все ж таки, завжди перемагає дружба, тому інша команда також отримує заохочувальний приз. По завершенню гри діти с величезним задоволенням фотографувались біля інсталяції з чарівними паличками та іншими магічними символами. Крім чародійства, пригоди Гаррі Поттера навчають добру, показують приклад справжньої міцної дружби, демонструють незламність у будь-якій важкій ситуації. Саме за це Гаррі Поттера люблять діти та дорослі, а його пригоди залишаються найпопулярнішою темою для квестів в усьому світі.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Сини козацької родини

Україна – країна сильних та мужніх захисників, нащадків справжніх козаків. 14 жовтня, в день Покрови Пресвятої Богородиці, українці вшанов...