пʼятниця, 23 вересня 2016 р.

«Згадай, ветеране, і походи і рейди»22 вересня до Дня партизанської слави в Сумському обласному шпиталі для інвалідів та ветеранів війни відділом абонементу Сумської обласної універсальної наукової бібліотеки проведено годину пам’яті «Згадай, ветеране і походи і рейди» для ветеранів війни та підпільно-партизанського руху, які перебувають на лікуванні у шпиталі.

В програмі заходу: бесіда про партизанський рух на Сумщині, підпільні організації на окупованих територіях, відомих командирів та комісарів великих партизанських об’єднань - Сидора Ковпака, Семена Руднєва та Григорія Базиму; книжкова виставка «У полум’ї партизанської війни». Ветерани з цікавістю переглядали книги, документальні матеріали, фотодокументи про події тих часів.

До свята долучився територіальний центр «Берегиня», відвідувачі якого виконали для присутніх пісні років Другої світової війни та улюблені пісні ветеранів.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Сини козацької родини

Україна – країна сильних та мужніх захисників, нащадків справжніх козаків. 14 жовтня, в день Покрови Пресвятої Богородиці, українці вшанов...