четвер, 28 серпня 2014 р.

Обласна наукова бібліотека святкує День Незалежності України


«Живи, Україно, живи для краси, для сили, для правди, для волі!...» такими словами розпочався літературно-музичний вечір присвячений         23-річниці Незалежності України, який для відвідувачів Сумського обласного клінічного шпиталю для інвалідів війни провели співробітники відділу абонементу бібліотеки.

Для присутніх ветеранів та інвалідів Великої Вітчизняної війни, воїнів-інтернаціоналістів, прозвучала літературно-музична композиція, читалися вірші українських і сумських поетів (Тараса Шевченка, Ліни Костенко, Василя Стуса,  Анатолія Гриценка, Олександра Вертіля, Павла Скорика).

Бажаючі мали нагоду приєднатися до заходу та прочитати свої улюблені вірші, виконати українські пісні вшановуючи пам’ять загиблих військовослужбовців Сумщини, які брали участь в АТО.

Присутні з цікавістю переглянули  книжкову виставку «Так народжувалась держава» де були представлені книги з історії та сьогодення України, про життя та творчість видатних особистостей України.

 

 

Немає коментарів:

Дописати коментар

ЮВІЛЕЙНА ПАЛІТРА 2021

3 грудня на базі відділу мистецтв СОУНБ відбулася V всеукраїнська науково-практична конференція «Ювілейна палітра 2021: до пам’ятних дат вид...