пʼятниця, 17 травня 2013 р.

Літературно-музичний вечір «Музика його серця»


З нагоди 90-річчя композитора Ісаака Йосиповича Шварца – уродженця м. Ромни, відомого композитора, автора симфонічних творів, а також музики до численних вистав та кінофільмів, серед яких «Мелодії білої ночі», «Біле сонце пустелі», «Зірка привабливого щастя», «Соломяний капелюшок», «100 днів після дитинства» та інші, в Сумській обласній універсальній науковій бібліотеці ім.Н.К. Крупської 15 травня відбувся літературно-музичний вечір «Музика його серця». Присутні ознайомилися з біографією нашого земляка, виданнями, присвяченими його життю та творчості, переглянули документальний фільм – одне з останніх інтерв’ю Ісаака Йосиповича. Окрасою заходу став виступ членів Клубу авторської пісні  «БУЛАТ» Алли Титаренко, Євгенії Торопової, Олександра Бєльського, які виконали свої улюблені романси та пісні на музику композитора.

Ісаак Шварц був тричі удостоєний премії «Ніка», одержав 8 премій за кіномузику на міжнародних фестивалях. Премії «Оскар» за кращий іноземний фільм (1976) була удостоєна радянсько-японська картина «Дерсу Узала» (реж. Акіра Куросава), музику до якої він написав. Особливу роль в житті композитора відіграла багаторічна творча співпраця з Булатом Окуджавою, на вірші якого композитор написав понад 30 пісень та романсів.


Немає коментарів:

Дописати коментар

ЮВІЛЕЙНА ПАЛІТРА 2021

3 грудня на базі відділу мистецтв СОУНБ відбулася V всеукраїнська науково-практична конференція «Ювілейна палітра 2021: до пам’ятних дат вид...