пʼятниця, 15 лютого 2013 р.

Далеко від дому


15 лютого – 24 річниця виведення радянських військ із Афганістану
Кожного року,  у цей день працівники бібліотеки вітають свою колегу, Марковську Ларису, яка в ті часи, разом зі своїм чоловіком, перебували у самому епіцентрі подій. Лариса поділилася спогадами «…першим життєвим випробуванням для них з чоловіком було відрядження до Афганістану. На афганській землі Олексій навчав вихованців професійно-технічного училища у Кабулі. Вона  – працювала у транспортному об’єднанні «Афсотр» по перевезенню грузів. Брат Олексія, як військовий, супроводжував автомобільні каравани. Коли постало питання відїзду, Лариса без заперечень відповіла: «Потрібно – значить, поїдемо разом». Тож зичимо цим безстрашним людям міцного здоров’я на довгі роки життя,  безхмарного неба над їхніми головами. Щоб добро на цій землі Ви  творили з любов’ю в серці ще багато літ.
«Час і досі не загоїв рану – цей одвічний біль Афганістану» під такою назвою у відділ краєзнавчої літератури та бібліографії підготовлений перегляд літератури.  Немає коментарів:

Дописати коментар

«Панно улюбленого журналу»

  На виставці-вернісажі старих видань «Панно улюбленого журналу», яка представлена у відділі періодичних видань Сумської ОУНБ, ви можете о...