понеділок, 21 жовтня 2013 р.

Світло Куїнджі

        Протягом останніх років відділ літератури з мистецтва Сумської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Н.К. Крупської активно працює над здійсненням проекту «Бібліотека – центр діалогу культур». В рамках цього проекту на базі відділу створено Грецький національний інформаційно-культурний центр. Партнером бібліотеки виступило Сумське обласне громадське товариством греків «Відродження».

19 жовтня у Грецькому центрі відбувся тематичний вечір «Світло Куїнджі», присвячений життю та творчості великого сина грецького народу, видатного майстра образотворчого мистецтва, педагога і мецената Архипа Івановича Куїнджі. У заході взяла участь мистецтвознавець, старший науковий співробітник Сумського обласного художнього музею ім. Н. Х. Онацького В. М. Ткаченко, яка нещодавно побувала на батьківщині художника – у Маріуполі і відвідала місцевий Художній музей ім. А. І. Куїнджі. Цікавою була розповідь Валентини Миколаївни про полотна художника, які зберігаються у фондах Сумського художнього музею. Присутні на вечорі члени товариства греків «Відродження» та студенти факультету мистецтв СДПУ ім. А. С. Макаренка переглянули слайди та уривки з фільму, присвячені творчості художника-новатора пейзажного живопису, ознайомилися з великою книжковою експозицією.


 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Феномен Анатолія Кобзаренка (знамениті земляки сучасності)

Анатолій Дмитрович Кобзаренко (1965 – 2021) - відомий машинобудівник і бізнесмен, засновник і керівник провідних машинобудівних компаній Укр...