середа, 8 травня 2019 р.

«Тріумф людини. Мешканці України, які пройшли нацистські концтабори»


До Дня пам'яті і примирення в Сумській обласній універсальній науковій бібліотеці відбулося відкриття виставки Українського інституту національної пам'яті "Тріумф людини. Мешканці України, які пройшли нацистські концтабори". Відкрив виставку керівник апарату Сумської обласної державної адміністрації Живицький Д. О. 
Виставку розроблено фахівцями Українського інституту національної пам'яті. 
Експозиція розповідає про силу людського духу, яку нездатна знищити жодна система, силу волі та віри, гуманізм та людське життя як найбільшу цінність у цьому світі. 
Виставка «Тріумф людини. Мешканці України, які пройшли нацистські концтабори» включає у себе декілька тематичних блоків, зокрема «Що таке концентраційний табір?», «Остарбайтери», «Військовополонені», «Жінки», «Діти», «Священики», «Євреї», «Українські націоналісти», «Визволення концтаборів» та «Перетворення на радянські». 
Окрім того, тут присутні унікальні світлини часів Другої світової війни 1939-1945 років, які показують всю трагедію тоталітарних режимів як світового явища. 
Присутні мали змогу ознайомитися також з виданнями з фонду бібліотеки, що були представлені на книжковій виставці «Пам’ять заради майбутнього». 
З виставкою можна ознайомитися до 01 червня 2019 року.







Немає коментарів:

Дописати коментар