Міжнародна наукова конференція «Креативність класики: сучасна бібліотека очима молодих»

У Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна пройшла Міжнародна наукова конференція «Креативність класики: сучасна бібліотека очима молодих». На конференції зібралися провідні фахівці з вузівських та публічних бібліотек України та Польщі. Відбулась віртуальна зустріч із міжнародним лідером у галузі філософії та практики бібліотечного обслуговування США Дженніфер Веласкес. Присутніх вразили цікаві і змістовні доповіді про роль бібліотек у оцифрованому світі фахівців з бібліотеки Політехніки Краківської ім. Т. Костюшко, бібліотеки факультету фізики, астрономії Яггелонського університету та провідних бібліотек України.

Учасники конференції відвідали різноманітні креативні заходи: бібліотечний лабіринт, поетичний батл, автограф-сесія письменниці Ірини Потаніної «Фуете в бібліотеці», відкриття виставки Ягеллонського університету «Під провідною зіркою науки» тощо. На засіданні Академічного гурту «Experto crede» лунали роздуми про науку, освіту, культуру ректора ХНУ ім. В.Н. Каразіна Віль Бакірова та провідних науковців університету.

Завідуюча відділом Світлана Сагайдак поділилась з колегами досвідом роботи читального залу для юнацтва «У бібліотеці класно і весело, або скажемо «ні» бібліотечній тиші».

На конференції панувала творча атмосфера, обмін досвідом, нові знайомства та лунали інноваційні ідеї.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Творча зустріч

Пам’яті письменника Юрія Царика

Три спроби повернути час від Марини Реух