ТЕЛЕБАЧЕННЯ НА ПУЛЬСІ ЧАСУ (до Всесвітнього дня телебачення)

 

21 листопада кожного року вже майже три десятиліття весь світ відзначає Всесвітній день телебачення. ООН закликає світову спільноту обмінюватися телепередачами, які присвячені проблемам миру, соціального й економічного розвитку, безпеки та популяризації культури.

Сьогодні ми живемо в інформаційному світі, де новини та повідомлення надходять до нас щосекунди з безлічі різних джерел – традиційних засобів масової інформації та електронних ресурсів. В таких умовах надзвичайно важливого значення набуло дотримання інформаційної гігієни та формування здатності відрізняти правдиву інформацію від маніпуляцій та фейків, які шкодять суспільству і кожному споживачу інформації, викликають паніку, негативно впливають на здоров’я або фінансовий стан.

Навичка критичного мислення захищає нас від дезінформації та маніпуляцій, допомагає зберігати емоційну рівновагу і приймати зважені рішення. Щоб розпізнати недостовірну інформацію в соцмережах, на телебаченні, треба проаналізувати джерело інформації, надійність сайтів та телевізійних каналів і їхніх зв’язків та ін.

Цим актуальним питанням присвячений перегляд літератури до Всесвітнього дня телебачення «Телебачення на пульсі часу», розгорнутий у відділі економічних, технічних та аграрних наук (зала № 304). Запрошуємо до обласної книгозбірні ознайомитися з представленими виданнями та навчитися завдяки їм розпізнавати достовірність інформації, безпомилково орієнтуватись в медійному просторі.

Шановні працівники телебачення! Вітаємо вас з професійним святом! Ваша праця – це не просто інформування, це – зв’язок між мільйонами людей в складний для нас час воєнної агресії рф проти України. Бажаємо вам творчих успіхів, креативних ідей, нових досягнень і вдячної аудиторії. Нехай кожен ефір буде успішним, кожне слово почутим, а кожна передача – змістовною та актуальною. Миру вам всім і безпечної медійної діяльності!

 

 

 

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Творча зустріч

Пам’яті письменника Юрія Царика

Літні розваги в бібліотеці