четвер, 17 грудня 2020 р.

«Чудотворець Миколай! Ти усіх оберігай!»

 

17 грудня 2020 року у відділі документів з економічних і технічних наук Сумської обласної універсальної наукової бібліотеки відбулась щорічна акція до Дня святого Миколая. Працівники бібліотеки щиро привітали своїх користувачів, учнів Сумського закладу загальної середньої освіти спеціальна школа Сумської міської ради, зі святом, а також передали кошти (4155 грн.), зібрані колективом бібліотеки для творчого розвитку дітей. П’ять років підтримується творча дружба між працівниками бібліотеки і колективом школи. Організовуються виставки робіт учнів школи, вистави театрального колективу школи Art-Барвінок, лялькового театру та ін. І цього року у відділі відкрито виставку робіт учнів школи «Чудотворець Миколай! Ти усіх оберігай!».

Вчителі школи Ірина Глобенко та Андрій Левік передали Подяку директору бібліотеки Фроловій Т.І., а також колективу бібліотеки та бібліотекарю відділу документів з економічних і технічних наук Перміновій Л.М. від адміністрації і колективу школи за творчу підтримку дітей з особливими потребами.





Немає коментарів:

Опублікувати коментар

«Зима щедра святами: Січень»

Добрий вечір, Святий вечір, Добрим людям на цей вечір. 6 січня, напередодні Різдва, працівники абонементу для юнацтва зустрілися онлайн з ше...