понеділок, 14 січня 2019 р.

Мовою віршів зиму малювали

Літературна вітальня клубу «Дивослово» ледве вмістила тих, хто любить поезію, знаходить в ній рятівну віддушину та не пропускає жодної можливості почути живе читання віршів на новорічному літературно-музичному марафоні «Зимові акварелі», який відбувся 12 січня 2019 року у актовій залі Сумської обласної універсальної наукової бібліотеки.
Поетичний марафон - цикл масових заходів, об'єднаних загальною тематикою, був започаткований у 2016 році з метою сприяти відродженню інтересу до поезії в різних колах населення.
Марафон-2019 відбувся під егідою Сумської організації Національної спілки письменників України.Захід пройшов у теплій поетичній атмосфері.Звучали зворушливі вірші, колядки, гумор, авторська піснязимової тематики,сповнені добра, чистоти, глибоких роздумів, любові до українських традицій, свят та звичаїв. Своїм поетичним словом привітали присутніх у залі голова Сумської організації Національної спілки письменників України Тамара Герасименко, заступник голови Сумської організації НСПУ Олександр Вертіль, член НСПУ Григорій Єлишевич, член Сумської організації НСПУ Сніжана Вечорка, керівник літературної студії «Літера» Віталій Меланич та студійці Світлана Петренко; Ірина Булахова,; Богдана Гусак ;Катя Бугера; Олена Макарчук; Надія Фурзенко; Юлія Еней; Ольга Воробйова; Ольга Суровицька; Анна Верховцева; Антон Дубодєлов; Олег Свінаренко та інші. На заході працював вільний мікрофон для пошуку нових талантів.
На вечорі не обійшлося і без сюрпризів. Надія Позняк презентувала відеоролик пісні «Перше кохання» на її слова. Розповіла про історію його створення, про автора музики та виконавця - київського композитора Геннадія Володька.
Святкового настрою додали пісні у виконанні Людмили Пастушенко, відомого барда та керманича клубу авторської пісні «Булат» Ігоря Добровольського, Богдани Гусак та Едуарда Казацького.
Поетичний марафон оживили чарівні звуки саксофону, в яких відчуваласьі любов, і легенький сум, і надія. Анатолій Пастушенко виконав дві композиції «Закохана жінка» та «Румба».
Відеопрезентація про давні українські різдвяні традиції яка демонструвалась впродовж вечора, показала колоритність життя України і українців. Окрасою залу стала книжкова виставка «Знайомтесь: Сумщина літературна».
Тож шановні друзі чекайте, літературний марафон має продовження!
Немає коментарів:

Дописати коментар